חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שיניים -המשך שמרית   | 22:11 14/04/2013
יישור שיניים-המשך ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 09:00 15/04/2013
לשמרית שלום רב,
המונח פלרינג מתאר הטייה קדמית חמורה של השיניים הקדמיות, במצב כזה הכוחות הפועלים על השיניים בזמן לעיסה, חיתוך או אפילו דיבור הינם בזוית שאינה מתאימה לציר האורך של השן ולכן ההטייה עלולה להחמיר, גובה העצם התומכת בשן פוחת עם הזמן והשן החלשת.
התיאור סגר עובר אופקי אפסי הינו מצב שבו השיניים העליונות אינן חופפות קמית לתחתונות , והקצה הלהבי של השיניים העליונות והתחתונות מתנגשים בזמן סגירה. מצב זה יכול לגרום לשחיקה של הקצה הלהבי של השיניים הקדמיות העליונות והתחתונות אשר יפגום באסתטיקה של השיניים ושל קו החיוך.
מצב שבו יחסי הסגר הינם CLASS 2 מלא, הינו מצב שבו השיניים העליונות קדמיות לשיניים התחתונות במידה רבה מאד, ברוחב של שן שלמה.
אני מקווה שעזרתי לך להבין את המונחים בהם השתמשת, אולם חשוב להבהיר שאינני יכולה לאבחן בעיות בריאות על פי התיאור שלך.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד