חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
רווח בשיניים מיטל   | 17:28 4/05/2013
רווח בין השיניים ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 20:42 4/05/2013
למיטל שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
התשובה לשאלתך איננה חד משמעית. יש מצבים שעדיף לסגור את הרווח בצורה אורתודונטית ומצבים אחרים שעדיף שחזור עם ציפויי חרסינה. קל להחליט שעדיף ציפויי חרסינה במצבים שהבעייה היחידה היא רווח בין השיניים והשיניים עצמן אינן יפות, שחוקות אן בעלות שברים וצבען לא יפה, וקל להחליט על סג ירת הרווח על ידי טפול אורתודונטי כאשר הרווח בין השיניים הוא חלק מבעייה אורתודונטית כללית. בכל גווני הביניים בין המצבים האלה הרופא צריך לקחת בחשבון את כל הנתונים ולהחליט מה עדיף.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד