חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שיוף שיניים ניסנית   | 14:44 10/05/2013
שיוף שיניים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 19:11 10/05/2013
לשואלת היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה
מחקרים מראים אכן שאם נותנים לשן נקודות מגע הדוקות יותר (הדבר אפשרי לאחר שיוף מינימאלי) יש פחות נטייה לשיניים לזוז. עם זאת, קיבוע בגיל מבוגר בהחלט מומלץ ויכול גם להחליף את תהליך השיוף. בכל מקרה מדובר בהורדת חומר שן מעטה מאד שלא מזיקה לשן- כמובן בהנחה היא נשית לפי כללים הרפואיים הנכונים.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורופ
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד