חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שאלת המשך לשיוף שיניים ניסנית   | 14:52 10/05/2013
שאלת המשך לשיוף שיניים... ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 19:14 10/05/2013
לשואלת היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה
מושלם מושלם.... קיים כנראה רק במפעל שמייצר שיניים עגולות וזהות. תמיד ישנה פשרה כלשהיא אולם אם את לא מרוצה את בהחלט יכולה ללכת לייעוץ נוסף ולקבל חוות דעת נוספת על התוצאה אליה הגעת והאן ניתן לשפרה.
לגבי פלטה לכל החיים...- שיניים נוטות לזוז כל חיינו ולכן הנטיה
היום היא להמליץ על קיבוע כלשהוא לטווח ארוך ביותר. זו כמובן רק המלצה.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד