חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
הרחבת לסת עליונה בגיל 18.5 אסתר בת 18.5   | 01:53 31/05/2013
אסתר בת ה-18.5 ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 20:52 1/06/2013
לאסתר שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
שאלתך היא האם סביר שתצטרכי להרחיב את הבורג כל יום פעם אחת במשך חצי שנה. לדעתי במקרה של הרחבה מהירה כמו שאת מתארת מומלצת השגחה צמודה ואת צריכה לגשת לבדיקת מעקב אצל האורתודונט כל שבועיים על מנת לבדוק את התקדמות ההרחבה והאם יש צורך להאט או לשנות את צורת הטפול.
אם אינך מרגישה בטוחה מומלץ לגשת לקבלת חוות דעת נוספת במחלקה לאורתודונטיה באחת האוניברסיטאות.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד