חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
עצם דקה לוסי   | 15:43 1/06/2013
עצם דקה ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 20:58 1/06/2013
ללוסי שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
במקרים שעקירה נעשתה לפני מספר שנים והעצם נעשתה דקה לא מומלץ להזיז את השיניים אל הרווח ולא ניתן לנצל את הרווח לפיזור צפיפות קדמית. במקרים מסויימים ניתן לשלב עם הטפול האורתודונטי סוג של ניתוח חניכיים עם השתלת עצם, על מנת לאפשר תזוזות שיניים לאזור עם העצם הדקה (הפרוצדורה נקראת ווילקודונטיקס).
בברכה
ד"ר סילביה גרון
עצם דקה ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 20:58 1/06/2013
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד