חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
אי שביעות רצון מטיפול אדריאנה   | 00:26 2/06/2013
אי שביעות רצון מטיפול ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 08:29 2/06/2013
לשואלת היקרה
תודה על פניתך לאתר האגודה האורתודונטית
לכל רופא שינה גישה שונה ודרכי טיפול שונות. כך הדבר גם ברפואה. ישנו הבדל משמעותי בין רשלנות או גרימת נזק לחוסר שביעות רצון וההסתדרות לרפואת שיניים מטפלת אך ורק בתלונות הנוגעות לשתי הסיבות הראשונות.
אני מציע שתדברי עם הרופא שלך ותבקשי ממנו הסברים מפורטים על הסיבות לטיפול הארוך ותנסי לקבל צפי לסיום הטיפול. את כמובן יכולה תמיד לשקול לעבור לטיפולו של רופא אחר.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד