חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
מעבר לרופא אחר אדריאנה   | 08:31 8/06/2013
מעבר לרופא אחר ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 09:45 8/06/2013
לשואלת היקרה,
רופא שרוצה להחליף לך את המכשור האורתודונטי הקיים בפיך- ככל הנראה זה נובע מהרצון להדביק את הסמכים במקום אחר מהמקום שבו הם מודבקים כיום וכן לעיתים להשתמש בסוג סמכים אחר שאותו הוא מכיר יותר טוב. לא ניתן "לאלץ" רופא להמשיך את הטיפול של אורתודונט אחר בפרט אם הוא אכן לא מוצלח במיוחד כפי שאת מתארת.
את יכולה לפנות למרפאה האורתודונטית באוניברסיטת תל אביב או ירושלים ולבקש התייעצות (בדרך כלל יד צוות של רופאים שבודק כל מטופל) ויותר חשוב מבחירת רופא אחר הוא להגיע להחלטה על תכנית הטיפול המומלצת. מה היעדים שיש להשיג ואשר עדיין לא הושגו, מה הסיכויים ומה פרק הזמן המשוער לטיפול.
ההסתדרות לרפואת שיניים אינה מתערבת אלא אם כן נעשתה רשלנות בטיפול ו/או גרימת נזק.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד