חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
מה לעשות עם ייעוצים סותרים? רויטל גנות   | 21:50 30/06/2013
מה לעשות עם ייעוצים סותרים? ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 21:21 1/07/2013
לשואלת היקרה,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
רק כדי לעשות מעט סדר בשאלתך, גם רופאים בקופת חולים מרוויחים כסף על כל טיפול וכל מטופל... וכן לא ברור לי מה הכוונה בנטולת אינטרסים...
דבר שני- חשוב לדעת האם הרופאים אליהם הלכת הינן מומחים ליישור שיניים כי אחרת קשה להשוות בין חוות דעת אחת לשנייה
דבר שלישי- לכל מקרה ישנן הרבה דעות. אינביזליין יכול לעשות כמעט כל דבר שיעשו ריבועים (חיצוניים או פנימיים) ורופא שאין לו ניסיון רב עם השיטה אכן עלול למצוא עצמו מדביק ריבועים על מנת לסיים את הטיפול (במקרים מסויימים יש צורך אכן בריבועים בסיום הטיפול אולם לרוב לפרק זמן של שבועות ספורים).
קשה כמובן להגיד לך ללא בדיקה רצינית מי מהם צודק ואני סבור לאחר למעלה מ-20 שנה במקצוע שאין "צודק" ולא צודק. יש בהחלט הבדלי גישות וחשוב שהרופא יסביר לך מה השיקולים המנחים אותו ובסופו של דבר את זו שתצטרכי לקבל את ההחלטה כמו בכל תחום ברפואה בו תתקלי..!
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד