חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
אירודנטיס אור   | 17:22 5/07/2013
אירודנטיס ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 17:18 6/07/2013
לאור היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
שיטת ארודנטיס כמו שיטות רבות אחרות, מפעילה כוחות על השיניים ומזיזה אותם ולכן בסופו של דבר, אם הרופא שלך מאמין שיש ביכולת המכשור להזיז את השיניים במקרה שלך (שכן לא כל מקרה מתאים לטיפול בשיטה זו) הרי שזו אכן יכולה להיות שיטה מצוינת בשבילך. החלק היפה במקצוע האורתודונטיה הוא היכולת להתאים את שיטת הטיפול לא רק למקרה אלא למטופל עם כל המגבלות וההגבלות שהוא מביא בפנינו. מציע שתתייעצי עם אורתודונט מומחה שיוכל לעזור לך להגיע להחלטה נכונה ומושכלת.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד