חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
לסת לינוי   | 07:52 27/08/2013
לסת ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 21:35 27/08/2013
ללינוי שלום רב
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
טפול אורתוכירורגי מתוכנן במשותף על ידי האורתודונט והכירורג ויחד הם קובעים את מטרות הטפול , ולפי הנתונים יכולים לקבוע אם ניתן לטפל בכל הבעיות שאת מתארת או רק בחלקן. לכן הדבר הנכון מבחינתך הוא לברר בצורה יסודית עם האורתודונט ועם הכירורג לגבי תכניותיהם, והאם הם מתכוונינם לטפל בכל הבעיות שמפריעות לך.
לאחר שתיקבע תכנית הטפול האורתוכירורגית , בדרך כלל מתחיל האורתודונט בהכנה אורתודונטית ורק אחר כך מגיע שלב הניתוח. (במקרים מסוימים הופכים את הסדר).
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד