חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שיניים אילנה   | 22:41 3/10/2013
שיניים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 15:32 7/10/2013
לשואלת היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
א. שיני הבינה לא גורמות לרוב לשאר השיניים להתעקם גם כאשר הן לא בוקעות ונשארות כלואות. הכאב אותו את מרגישה יכול להיות תוצאה של החלק השני של שאלתך.
ב. ניתוח חניכיים מבוצע כאשר ישנה דלקת וכיסים אשר החלישו את מערכת התמיכה של השיניים בלאו הכי ולכן ככל הנראה הן ניידות. הידוק השיניים ובדיקה תכופה של הניידות שלהן לא מקילה על ההחלמה.
מציע שתתייעצי עם אורתודונט מומחה לגבי צפיפות השיניים ולגבי הקשר למחלת החניכיים ובמידת הצורך תקשרי בינו לבין הרופא ביצע את ניתוח החניכיים.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד