חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
ניקוי השיניים עם קיבוע מיטל   | 16:08 25/10/2013
ניקוי השיניים עם קיבוע ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 18:22 26/10/2013
למיטל שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
הקיבוע אכן לא מאפשר לנקות עם חוט דנטלי לכל אורך השן , ועדיף מבחינה זו לשמור על השיניים עם פלטה. מצד שני הפלטה מחייבת הרכבה רצופה ומשמעת עצמית, ובמידה ולא מרכיבים בצורה רציפה חלות תזוזות קלות של השיניים. הפתרון הוא כמו תמיד באמצע, לדעתי עדיף לשמור על השיניים עם קיבוע וגם עם פלטה בשנה-שנה וחצי ראשונות שלאחר הטפול, ולאחר מכן לעבור לשמירה רק עם פלטה להרכבה בשעות הלילה. בתקופה שהקיבוע נמצא בפה צריך להקפיד יותר על ניקוי מקצועי אצל שיננית, לעיתים תכופות יותר.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד