חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
ניבים כלואים מור   | 14:16 18/11/2013
ניבים כלואים ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 18:28 27/11/2013
למור שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
התהליך הינו כפי שתיארת אותו. בכל טפול רפואי קיימים סיכונים, ובטפול בניבים כלואים ישנם סיכונים הגדולים יותר מסיכונים בטפול אורתודונטי רגיל. ייתכן והשן הכלואה פגעה וגרמה לספיגת השורש של אחת השיניים הסמוכות , וייתכן סיכון מוגבר במזן משיכת השן לקשת. עלולות להיות בעיות בחניכיים וכן קיימת אי-ודאות לגבי בקיעתה בכלל. יש אפשרות לבצע את הטפול גם עם סמכים פנימיים וישנה אפשרות להסתיר במידה מסוימת את הרווח הנובע מחוסר שן במהלך הטפול.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד