חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
עודף מקסילרי אנכי מאיה   | 19:22 1/12/2013
עודף מקסילרי אנכי ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 09:00 2/12/2013
למאיה שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
כעיקרון "עודף מקסילרי אנכי" מבטא מצב שמתבטא בחשיפה מוגדלת של החניכיים העליונות והטפול הינו על ידי ניתוח לסתות. ישנם מצבים אחרים של חשיפה מוגדלת של החניכיים העליונות, כגון בקיעת יתר של מספר שיניים קדמיות , שפה עליונה קצרה, או חניכיים עבות המכסות על חלק מכותרת השיניים הקדמיות, ומצבים אלה יכולים להיות מטופלים על ידי מיקרושתלים או אמצעים אחרים שאינם ניתוח לסתות.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד