חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
טיפול אורטודנטי לאחר מחלת חניכיים תום   | 00:11 24/12/2013
טפול אורתודונטי לאחר מחלת חניכיים ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 08:57 24/12/2013
לשואלת שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
במצבים שבהם מחלת החניכיים גרמה לירידה בכמות העצם התומכת בשיניים הטפול האורתודונטי הינו בסיכון גבוה יותר מאשר במצבים רגילים, אולם ברוב המקרים ניתן לבצע תנועות אורתודונטיות קלות, אשר יכולות לשפר את האסתטיקה הלקויה שנוצרה עקב תזוזות השיניים, וזאת .כאשר מקפידים על בקרה מדוקדקת של מצב החניכיים. אני ממליצה לך לפנות להתייעצות נוספת אצל מומחה לאורתודונטיה.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד