חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
עקירת שן כלואה yonit amsalem   | 17:03 29/12/2013
שן כלואה ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 10:35 30/12/2013
ליונית שלום רב
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
כאשר מזהים בעייה של שן כלואה מכינים מקום עבור השן הכלואה, אותה מושכים למקומה בעזרת גשר אורתודונטי. השגת המקום לשן הכלואה נעשית לעיתים על ידי הזזת שיניים ולעיתים על ידי עקירה של שן אחרת שהינה פחות חשובה מן הניב מבחינה אסתטית ותיפקודית. לעיתים מעריכים שהסיכויים להביא את הניב למקום הינם נמוכים או כרוכים בסיכון רב לשיניים הסמוכות, ואז מחליטים לעקור את הניב. כלומר תכנית הטפול בבעייה של שיניים כלואות מורכבת ממספר רב של שיקולים, והינה מותאמת אינדיבידואלית לכל אחד. לכן כדאי להתייעץ עם מומחה לאורתודונטיה , או עם מומחה באחת המחלקות לאורתודונטיה באוניברסיטאות, ואז תוכלי לקבל מענה יותר ספציפי לשאלותיך.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד