חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שאלה לגבי הרחבת הלסת ושיטת הטיפול. אני   | 23:05 5/01/2014
שאלה לגבי הרחבת הלסת ושיטת הטיפול ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 10:57 7/01/2014
לשואל היקר
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
א. "עכביש" הוא שם כולל למגוון מכשירים המרחביים לסת עליונה. לכל מכשיר צורה אחרת ותכנות שונות. חלקם מרחיבים שיניים וחלקם מרחיבים לסתות. הפה מתרגל למכשיר תוך מספר ימים והוא בלתי נראה
ב. הקשתיות השקופות מסוגים שונים נועדו למטרה זהה ואין האגודה מתייחסת לחברות מסחריות אלו או אחרות ו/או לטווחי מחירים
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד