חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
מנשך פתוח יעל   | 23:08 14/01/2014
מנשך פתוח ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 08:50 17/01/2014
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
כמובן שלא ניתן לתת תשובה מעמיקה בפורום ללא בקידה קלינית. באופן כללי יש מקרים בהם ניתן לטפל במנשך פתוח ללא ניתוח אולם יש לתת את הדעת לגורם כמו הלשון או מבנה לסתות לקוי ולהתייחס אליו בטיפול. זמן הטיפול משתנה בהתאם לחומרת הבעיה ויכול לנוע בין שנה לשנתיים ויותר. ניתן כמובן לטפל באמצעות סמכים פנימיים בכל ליקוי סגר שהוא (בתנאי כמובן שהרופא יודע לטפל בשיטה זו)
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
גל גל   | 22:04 26/02/2019
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד