חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
הידוק לסתות עדי   | 14:44 17/01/2014
הידוק לסתות ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 20:51 18/01/2014
לשואלת היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
הידוק לסתות היא תופעה ידועה והטיפול בה הוא בהתאם לסימפטומים. בין הטיפולים הנפוצים ניתן לכלול סד לילה רך או קשה, טיפול באמצעות היפנוזה, טיפול אורתודונטי כאשר יש בעיה בסגר, טיפול במפרקי הלסת כאשר יש כאבים או רעשים ועוד ועוד.
כדאי כמובן להבדק על ידי מומחה ליישור שיניים ו/או מומחה לשיקום הפה.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הידוק לסתות מירה   | 00:22 13/06/2016
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד