חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שן כלואה מרגלית בן דוד   | 23:48 29/01/2014
שן כלואה ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 15:05 30/01/2014
מרגלית היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית ותודה על המחמאות...
א. יש בהחלט אפשרויות לטיפול מקומי בשיניים "שברחו" בפרט שהיית מרוצה מן התוצאה בסיום הטיפול. לא ניתן כמובן ללא בדיקה קלינית לתת תשובה מקיפה
ב. לגבי בתך- קלינאית התקשורת צודקת שללא טיפול בלסת קשה מאד ללמד את הילד לא לדחוף את הלשון. רוב המומחים בעלי ידע וניסיון בטיפול במקרים כגון אלו ואני ממליץ לך לפנות לאחד מהם לבדיקה.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד