חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שינוי פרופיל-יישור שיניים דניאלה   | 13:05 11/02/2014
שינוי פרופיל-יישור שיניים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 12:48 12/02/2014
לשואלת היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
כמובן שלא אוכל להשיב נקודתית לגבי הטיפול בבת שלך אלא רק באופן כללי.
בזמן יישור השיניים (בפרט אצל נערים/ות ) ישנה גדילה של הפנים שלא תמיד קשורה ו/או מושפעת על ידי היישור עצמו ולכן יכול להיות שהיתה אסימטריה של הפנים ו/או הפתפתחה במהלך הטיפול ללא קשר לרסן או להקטנת הלסת התחתונה.
בנוסף, כל מה שקשור לתשושות שיניים הוא בודאי הפיך. שינויי גדילה הם לא תמיד הפיכים ויש לאבחן בצורה מדויקת מה בדיוק התרחש לפני הטיפול ובמהלכו.
כמות "החורים" אינה זו שמשפיעה על פעולת הרסן אלא מידת הלחץ ובהעדר נתונים אחרים איני יכול לתת לך תשובה טובה יותר...
בכל מקרה התופעות אותן את מציינצת מצדיקות התייעצות עם האורותדונט שאמור לתת לך תשובה על כל אחת מן השאלות האלו ובמידה והוא לא ייתן- לכי להתייעצות נוספת אצל מומחה
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד