חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
מידע על רסן ראש יעל   | 13:59 17/02/2014
מידע על רסן ראש ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 21:22 17/02/2014
ליעל היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל
רסן נועד להפעיל כוחות המעוגנים בראש או בצוואר על מנת להזיז שיניים ו/או להפעיל כוחות אורתופדיים המשפיעים על גדילת הלסתות. בגיל 17 רוב אם לא כל הגדילה הסתיימה ולכן לא צפויה השפעה על מבנה הפנים. עם זאת, תנועת שיניים בלסת העליונה יכולה לגרום לשינוי מנח הלסת התחתונה והשיניים בזמן שהם באים במגע עם השיניים העליונות. לכל טיפול יש מרכיבים שונים ולכן קשה לתת תשובה מפורטת או כללית שתתאים דווקא למקרה שלך. כמובן, מומלץ להתייעץ עם האורתודונט שלך לקבל תשובה יותר מדויקת.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד