חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שיניים למבוגרים חן   | 22:50 8/03/2014
יישור שיניים למבוגרים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 08:19 9/03/2014
לנעמי היקרה,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
אני מניח שאת מבינה שלא ניתן לתת לך חוות דעת אינטרנטית בלי להכיר לעומק את המקרה שלך ולקבוע האם את זקוקה לטיפול בשתי הלסתות או לא...
בכל מקרה, אני יכול להגיד בוודאות שאורתודונטיה לינגוואלית יכולה להזיז שורשים בצורה טובה ומדויקת והכל תלוי כמובן בתכנון נכון של המכשור ובמיומנות של הרופא. יש לעיתים שוני בזמן הטיפול במקרים מסוימים בין אורתודונטיה חיצונית לפנימית בגלל שהקשת הפנימית צרה יותר אולם זה משמעותי רק בטיפולים קטנים בעוד שבטיפול אורתודונטי מלא - הזמנים כמעט זהים.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד