חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שיטת הmtm עדי   | 23:23 14/03/2014
שיטת הmtm ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 07:57 15/03/2014
לעדי
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
MTM משמעותה Minimal Tooth Movement
כלומר תנועות שיניים קטנות... כל אורתודונט יודע ויטפל באמצעות סמכים חיצוניים או פנימיים לביצוע תנועות שיניים קטנות. הפרסום שאתה רואה הינו של חברות מסחריות שרוצות לפתות את המטופל ואת הרופא בהבטחות שווא של טיפול מהיר וזול. הרבה רופאי שיניים כלליים מטפלים ביישור שיניים ולכן חשוב בתור מטופל לדעת האם ההכשרה של הרופא אכן מספיקה לטפל. יש מן הסתם שיקולי עלות אולם בסופו של דבר כל עוד המטופל מיודע לגבי כלל האופציות העומדות לרשותו- זכות הבחירה היא שלו.
בהצלחה וחג פורים שמח
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד