חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
הכנסת לסת עליונה ללא גשר יפעת   | 18:39 24/04/2014
הכנסת לסת עליונה ללא גשר ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 18:50 24/04/2014
לשואלת היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
לפי תיאורך, הבעיה שיש לך היא לא בשיניים אלא דווקא בלסתות. לרוב זה נובע מלסת תחתונה קטנה ולאו דווקא בגלל לסת עליונה בולטת. רסן לא יעזור כיוון שלא ניתן לשנות עמדת או גודל לסתות לאחר סיום תקופת הגדילה. ככל הנראה רק ניתוח (אותו את לא רוצה...) יוכל להואיל אולם כמובן שכל הייעוץ הזה הוא תיאורטי בלבד ויש לגשת לבדיקה אצל מומחה שיוכל לתת לך ייעוץ נכון יותר ומותאם למצבך.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
לסת עליונה בחוץ מצדה   | 18:51 26/01/2018
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד