חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
עזרה דחוף עזרה דחוף   | 16:00 27/04/2014
עזרה דחוף ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 16:18 27/04/2014
לשואלת היקרה,
תודה עם פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
כל רופא שיניים כמו כל בעל מקצוע הנותן שירות רוצה שלקוחותיו יהיו מרוצים ולכן אני מניח שגם הרופא שלך ירצה בזה. עם זאת, אין חוק המחייב אותו להיענות לבקשתך במידה והוא לא מססכים איתה ו/או חושב שהוא עשה א תעבודתו נאמנה. אין כללים לביקורות בסיום הטיפול וכל רופא נוהג בצורה אחרת עם כי ברור שיש צורך במעקב.
במידה ויש לך רצון לקבל חוות דעת נוספת על הטיפול שבוצע בפיך, את מוזמנת לפנות לאחד מן המומחים באתר האגודה ובקש חוות דעת. רצויכמובן להביא את כל המסמכים והצילומים מן הטיפול הקודם אותם את זכאית כמובן לקבל.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד