חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שאלה בן 16.5   | 15:13 29/04/2014
שאלה בנושא קיבוע ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 17:04 29/04/2014
לשואל שלום,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
הקיבוע מודבק בעזרת דבק מיוחד על גבי הצד הפנימי של השיניים ועלול להתנתק אם לא נזהרים ונושכים על משהו קשה. לכן הכלל הראשון בשמירה על הקיבוע הוא לדעת את מגבלותיו ולהימנע מאכילת מאכלים קשים עליו. רופאים רבים ממליצים שימוש בפלטה ניידת להרכבה בשעות השינה בנוסף לקיבוע, והיתרון הוא שגם אם הקיבוע מתנתק השיניים לא יזוזו , מאחר והפלטה הניידת שומרת עליהם. היתרון הנוסף הוא שיש לך שליטה על המצב ואין לך הפתעות, אם אתה ישן עם הפלטה אתה שומר על השינייםומונע תזוזות. בנוסף לכך חשוב להגיע לביקורת אצל האורתודונט לפחות פעם בשנה, ואם יש התנתקות- האורתודונט יתקן לפני שיגרמו תזוזות שיניים.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד