חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שתלים וגשר המשך מירית   | 10:36 23/05/2014
שתלים וגשר המשך ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 08:27 24/05/2014
לשואל היקר
קודם כל חשוב להבדיל בין כתר על שן טבעית לבין כתר על גבי שתל. שתל לא ניתן להזיז אולם כתר עם שן טבעית ניתן להזיז
לגבי שאלתך לגבי הלסת הבולטת ו/או השיניים הבולטות. חושב מאד להגיע לאבחנה טובה ונכונה ורק בדיקה קלינית תיתן מענה נכון. יש גורמים רבים כמו זווית הבליטה של השיניים, גודל הלסתות ועמדתן, מבנה הפרופיל ויחס השפה לשיניים, תמיכת העצם, גובה החניכיים ועוד ועוד. אני חושב שהמסר החשוב הוא שניתן לטפל כמעט בכל גיל וכמוט בכל מצב ולכן כדאי שתיגש להתייעצות.
בברכה ובהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד