חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
גשר שקוף ובקשת עצה שני   | 00:35 23/06/2014
גשר שקוף ובקשת עצה ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 09:24 23/06/2014
שני היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל
ככל שתתייעצי עם יותר רופאים תקבלי יותר דעות... לא ניתן להתייחס לכל ההצעות שקיבלת ללא בדיקה קלינית מסודרת ואני מניח שגם לחוות הדעת שלי יהיו כאלו שיחשבו אחרת...
המלצתי היא ללכת לייעוץ קודם כל למומחה שהידע והניסיון שלו רבים יותר מכל רופא שיניים כללי. בנוסף- לשאול את השאלות ששאלת את הרופאים ולהתעקש לקבל תשובות שיגרומ לך להבין מה עומד מאחורי העצות שאת מקבלת ואז לסמוך על האינטאיזציה, על המלצות מרופאי שיניים אחרים שעובדים עם אותו רופא ועל חברים.

בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד