חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
ציפוי חריסנה חן   | 22:49 22/07/2014
ציפויי חרסינה ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 07:13 23/07/2014
לשואלת שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
ציפויי חרסינה מיועדים לצפות שיניים קיימות ופגומות מבחינה אסתטית, לא מיועדים לשחזור שן חסרה. שן חסרה משקמים אצל רופא השיניים על ידי שתל או גשר. לעיתים בוחר הרופא המשקם לשלב טפול אורתודונטי , לפני הטיפול השיקומי, על מנת לקבל תוצאה שיקומית טובה יותר. בכל מקרה הכתובת הראשונה שלך צריכה להיות קודם כל רופא השיניים, והוא ימליץ לך על הטיפול העדיף למקרה שלך, ולפי הצורך יפנה אותך לאורתודונט.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד