חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
הצילו כאבת לי השן נירית   | 16:00 2/08/2014
הצילו כאבת לי השן ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 17:04 2/08/2014
לשואלת היקרה,
שאלתך אכן מורכבת. לעיתים כאב יכול לנבוע משן בינה חצי כלואה ולו רק בגלל הלחץ של רקמת הבשר שמכסה אותה ומזדהמת בכל פעם מחדש בחיידקים. עם זאת, לאור העבודה שנבדקת כבר פעמים רבות ובוצעו צילומים הרי שהבעיה לא ניתנת לאבחון אינטרנטי וכל השערה שנעלה פה תהיה כללית ולא בהכרח מתאימה למקרה שלך.
מציע לסמוך על הרופאים ובמידת הצורך לפנות להתייעצויות נוספות עד לפתרון מלא של בעיית הכאב.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד