חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
לקראת יישור שיניים אריאנה   | 23:23 20/09/2014
לקראת יישור שיניים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 17:01 21/09/2014
skeketal- הכוונה למבנה הלסתות (דבר שלא ניתן לשנות במבוגר ללא ניתוח כיוון שסיימת כבר את הגדילה).
CLASS II- מצב בו יש פער בין הלסת העליונה לתחתונה כאשר העליונה בולטת החוצה ו/או התחתונה קטנה מהרגיל
Deep Bite- מצב בו השיניים העליונות עוטפות את התחתונות כך שכותרת השן התחתונה כמעט מכוסה לגמרי. מצב זה אינו בריא כיוון שנוצר עומס על מפרקי הלסת, שחיקה מוגדלת של להבי השיניים ותזוזות שיניים בחלק הקדמי
בהצלחה בטיפול
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד