חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שיניים אריאנה   | 09:07 9/11/2014
יישור שיניים ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 09:19 10/11/2014
לאריאנה שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
ישנה קשת רחבה של אפשרויות טפול בבעייה אותה את מתארת. כאשר השיניים העליונות נראות בולטות ביחס לתחתונות עקב לסת תחתונה במיקום אחורי אפשר לטפל על ידי ניתוח בלסת התחתונה, ואפשר גם לטשטש את הבעייה של יחסי הלסתות על ידי טיפול מקביל בלסת העליונה, עם או בלי עקירות שיניים בלסת העליונה. ההחלטה לגבי סוג הטפול תלויה בחומרת הבעיה הדנטלית ובחומרת הביטוי במבנה הפנים ובלסתות, וכמובן תלויה בגישה ובנטייה של אורתודונט לבצע יותר או פחות טיפולים אורתודונטים המשולבים עם ניתוח לסתות.
אם אינך מרגישה בטוחה כדאי שתיפני להתייעצות נוספת.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד