חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
התאמת סד לכתר תמי   | 17:25 3/12/2014
התאמת סד לכתר ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 13:17 4/12/2014
לשואלת היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
יש לחלק את התשובה לשני חלקים. לאחר כשנה השיניים שהגיעו למקומן החדש כבר יצרו עצם וסיבים המונעים לרוב תזוזה שלהן חזרה. אולם יש לקחת בחשבון שישנם כוחות רבים הפועלים על השיניים כמו לשון, כוחות לעיסה, מרווחים שנוטים להפתח ועוד. לכן לעיתים האורתוודנטים ממליצים על קיבוע תמידי או לפחות אחת לכמה לילות. לגבי סוג הקיבוע שיש לך או האם הוא נפגם לאחר שרופא השיניים חתך את חלקי המתכת - אינני יכול לענות וכדאי בהחלט להתייעץ עם האורתודונט שמכיר א תההיסטוריה שלך ו/או עם אורתודונט חדש שיראה את המצב הקליני שלך בפה .
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד