חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
החלפת רופא באמצע טיפול אנונימי   | 18:37 8/12/2014
החלפת רופא באמצע טיפול ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 21:13 8/12/2014
לשואל היקר
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
בהחלט ניתן להחליף רופא בזמן טיפול אולם תמיד רצוי לעשות זאת בחכמה ובמחשבה תחילה. עצתי היא לך:
א. תיזום שיחה עם הרופאה ותעלה בפניך את שאלותיך והשגותיך
ב. בקש העתק התיק הרפואי שלך לצורך התייעצות נוספת. זה מקובל, ובנוסף זה חלק מחוק זכויות החולה. כל צילום שנעשה לך וכל מילה שנכתבה בתיקך הרפואי - מגיע לך העתק (אולם הרופא יכול לדרוש תשלום עבר שכפול הצילומים למרות שכיום הרוב דיגיטלי ואין בעיה לשלוח לך למייל).
ג. אין האגודה מתערבת בעניינים כלכליים בין המטופלים לרופא. רוב התשלום של הטיפול מיועד לכיסוי ההוצאות שלפי מה שסיפרת כבר ביצעת אולם על זה עליך לדון עם הרופאה.
ד. כל דבר שייעשה באווירה טובה ומתוך כבוד - יעזור לעשות את המעבר ו/או המשך בטיפול בצורה נעימה יותר ובהכרח גם טובה יותר.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד