חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
צילום פנורמי דנה   | 20:52 11/01/2015
צילום פנורמי ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 07:10 12/01/2015
לדנה שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
ביצוע צילום כלשהו לפני טפול אורתודונטי היא החלטה של הרופא המטפל, אין "חובה" לבצע , אלא נתון לשיקול דעתו המבוססת על הבדיקה שעשה ועל תכנית הטפול שביצע.
צילום פנורמי הוא צילום מועדף על האורתודונטים לפני טפול אורתודונטי מאחר ונותן סקירה רחבה של אזור השליש התחתון של הפנים ועלול לגלות בעיות בלתי צפויות.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד