חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
צימצום מרווחים סיגל   | 19:13 15/01/2015
צימצום מרווחים ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 06:31 16/01/2015
לסיגל שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
ישנן שיטות שונות לסגירת מרווחים, תלוי בגודל המרווחים, בגודל השיניים וצורתן , עמדתן בפה ובנתונים רבים נוספים. לכן אני ממליצה לך לפנות תחילה לרופא השיניים שלך, אשר יבדוק תחילה מהי הסיבה לכך שנפתחו מרווחים, וייתכן וימליץ על טפול מקדים, ואחר כך ימליץ על הדרך המתאימה לך לסגירת המרווחים. עקרונית אפשר לסגור המרווחים בדרך אורתודונטית או בדרך שיקומיות- על ידי שחזור המרחיב את השיניים, או על ידי שילוב בין שתי הדרכים.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד