חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
דחיפת השיניים בשינה ע''''י הלשון קרין   | 19:45 18/01/2015
דחיפת השיניים בשינה ע''''''י הלשון ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 20:09 18/01/2015
קרין היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
אינביזליין היא שיטה להזזת שיניים ולכן היא יכולה להתאים להכנסת השיניים פנימה כמו כל שיטה אחרת.
על מנת למנוע דחיפת לשון כדאי קודם כל להיוועץ עם קלינאית תקשורת ובנוסף, מומלץ להרכיב סד שיש לו מחסום ללשון המונע את הנחת הלשון על גבי השיניים הקדמיות במהלך השינה. אני מניח שהאורתודונט יידע למה הכוונה ויעזור לך לבחור במכשור המתאים.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד