חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שן שעלתה למעלה שיר   | 10:05 20/01/2015
שן שעלתה למעלה ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 15:04 20/01/2015
שיר היקרה,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
אורתודונטיה פנימית (לינגוואלית) אינה שונה מאורתודונטיה רגילה בה הסמכים מודבקים על החלק החיצוני של השיניים. ישנם מקרים בהם ניתן לעשות טיפול חלקי ולא להדביק את כל השיניים אולם לא ניתן על סמך תיאור שלך ואפילו לא על פי תמונה לתת אבחון. הלשון מסתגלת למכשור הפנימי ללא כל קושי והכאבים אינם שונים מכל יישור שיניים (אותו כבר עברת בעבר...). למינציה של השיניים כרוכה בהשחזה ובפגיעה בהן ולכן אינני ממליץ על כך כאשר ישנה אפשרות לשמור על השיניים מבלי לפגוע בהן.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד