חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
הקיבוע נפל מה לעשות? ∗∗∗   | 18:14 28/03/2015
הקיבוע נפל, מה לעשות? ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 19:20 28/03/2015
לשואל שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
אם הקיבוע מפריע לאכול ולדבר, אני מציעה לך לגשת לרופא שיניים או שירותי עזרה ראשונה לחתוך או להסיר אותו, ולפנות בהקדם לאורתודונט שלך. במידה ויש לך בנוסף לקיבוע פלטה, הרי שהפלטה משמרת ומונעת תזוזות שיניים ולכן הפנייה לאורתודונט איננה דחופה, ובמידה ואין לך פלטה - הדחיפות תלויה בכמה זמן אחרי הטפול את/ה נמצאים.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
קיבוע נפל קורל   | 20:57 2/05/2018
אותו מקרה מעיין   | 09:26 6/01/2020
אותו מקרה ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 11:25 6/01/2020
קיבוע נפל אחרי שנתיים לימור   | 10:46 6/05/2020
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד