חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
הנמכת שיניים קדמיות איתן   | 13:20 16/04/2015
הנמכת שיניים קדמיות ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 14:11 16/04/2015
איתן היקר
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
הפרצודורה אותה אתה מתאר הינה חלק מטיפול אורתודונטי ואינה שונה מתזוזות שיניים אחרות שנעשות בזמן היישור. משיכת השיניים מטה נעשית עם העצם כך שאי ן כל השפעה לרעה וקו החיוך שלך ודאי ישתפר. עם זאת, ממליץ לבדוק עם אורתודונט מה הסיבה למצב הנוכחי (דחיפת לשון למשל) על מנת למנוע שלאחר היישור המצב יחור לקדמותו.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
מחפשת את מי שעושה את זה ! שירי   | 23:23 31/10/2016
מחפשת את מי שעושה את זה... ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 11:09 1/11/2016
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד