חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שיניים בולטות דפנה   | 16:11 20/04/2015
שיניים בולטות ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 12:24 21/04/2015
לדפנה היקרה,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
א. ניתן בהחלט לטפל בכל גיל בשיניים בולטות אולם עם סיום הגדילה קשה להשפיע על גודל הלסתות או מיקומם ללא ניתוח. גיל 16 הוא גבולי ולעיתים ניתן עדיין להשפיע על הלסתות וללא ספק ניתן לשנות את מיקום השיניים למצב אסתטי יותר.
ב. לא ניתן להכניס לסת פנימה.. ניתן רק לעכב גדילה של לסת ועם זה נמשך עד סיום הגדילה הרי שהתוצאה שנשיג תהיה יציבה לאורך שנים רבות (עם זאת השיניים עצמן רוצות להמשיך ולזוז כל חיינו..)
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד