חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
AcceleDent ליהי   | 17:23 9/05/2015
AcceleDent ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 21:33 9/05/2015
ליהי היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה.
לצערי הפרסומים של חברות מסחריות רחוקים מרחק רב מהמציאות. עוד לא נולד המכשיר שיקצר את זמן הטיפול בחצי. ובכל מקרה, אף אורתודונט לא יכול לדעת מראש מה יהיה זמן הטיפול המדויק שלך (גם לא באינביזליין) ולכן "קיצור" הזמן הינו מושג יחסי.
המוצר שהזכרת מדבר על פולסים חשמליים לחניכיים ולעצם. הספרות דווקא לא בהכרח תומכת בשיטה הזו אם כי לא פוסלת אותה.
מציע לך לא לחפש ניסים וקוסמים אלא להמשיך בטיפול שהתחלת ובעיקר תהנות בקרוב מתוצאותיו.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד