חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
בימלר למבוגרים יוסף   | 10:22 10/06/2015
מכשיר בימלר למבוגרים ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 20:56 10/06/2015
ליוסף שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
עקב כך שאין הסכמה על האבחנה , וייתכן והבעיה שלך איננה בעית יחסי לסתות, אני מציעה לך לפנות להתייעצות נוספת באחת מן המחלקות לאורתודונטיה באוניברסיטאות. במקביל כדאי לפנות לבירור רופא אף אוזן וגרון בנושא הנשימה.
בעיקרון לא ניתן להשפיע על יחסי הלסתות אצל מבוגרים ללא ניתוח..
בברכה
ד"ר סילביה גרון
ליוסי נעם   | 08:41 9/05/2017
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד