חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
קיבוע ל-MRI איתן   | 18:31 13/06/2015
קיבוע ל MRI ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 19:21 13/06/2015
איתן היקר
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
כל נאורולוג המפנה ל MRI ישמח אם הקיבוע יוסר כדי למנוע הפרעות אולם ישנם צילומי ראש שהקיבוע אינו מפריע להם ויש כאלו שכן. (לרוב צילום של ההיפופיזה מצריך הורדה בעוד שאר החלקים של הראש לא מחייבים).
חשוב שתסביר שהורדת הקיבוע והחזרתו כרוכים בעלות ואם ניתן להמנע מכך עדיף.
לגבי מהירות החזרת הקיבוע ו/או האפשרות להשאר עם פלטה ניידת בלבד- ברור שהתשובה תלויה בסוג הטיפול שעברת, הזמן שעבר מאז שהוא הסתיים ועוד. לכן מומלץ להיוועץ עם אורתודונט ורצוי זה שטיפל בך.
בהצלחה,
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד