חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
ספיגת שורשים לימור   | 22:20 1/07/2015
ספיגת שרשים ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 08:19 2/07/2015
ללימור שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
ספיגת שורשים הינה תופעת לואי לטפול אורתודונטי, בדרך כלל הספיגה הינה קטנה ביותר ואין לה כל משמעות. במקרים מסוימים הספיגה הינה משמעותית- חצי מהשורש ואף יותר. גם במקרים אלה הראו בספרות המקצועית כי השן יכולה להיות יציבה בפה ללא כל טפול נוסף לשנים רבות. המשמעות במקרה הזה הינה שאחיזת השן בעצם קטנה יותר מבעבר . ישנם אנשים עם נטייה משפחתית-גנטית לספיגה, ובאופן כללי מומלץ לבצע צילומי מעקב במהלך השלבים האקטיבים של הטפול האורתודונטי על מנת לגלות את הנטייה ואת ספיגת השרשים בשלב מוקדם יותר.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד