חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
אי יכולת ליישר לסת תחתונה מוריה   | 22:47 13/07/2015
אי יכולת לישר שיניים תחתונות ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 08:09 14/07/2015
למוריה שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
לא ברור מהי הסיבה שבגללה לא ניתן ליישר את השיניים התחתונות שלך, ועליך לדרוש הסבר ברור מן האורתודונט המטפל בך, ולחילופין את יכולה לפנות להתייעצות נוספת. ממכתבך עולה כי יש לך דלקת חניכיים, וייתכן וזוהי הסיבה שבגללה האורתודונט איננו יכול ליישר את השיניים, לכן עלייך לטפל קודם כל בדלקת, את יכולה לפנות לרופא השיניים שלך והוא ייעץ לך מה לעשות, לפי מצב הדלקת.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד