חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
גשר דיימון שי   | 01:19 6/09/2015
גשר דיימון ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 09:39 6/09/2015
לשי שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
ה"קוביות הכחולות" ששמו לך לצורך הגבהה הינם לצורך השגת מטרה מסוימת בטפול, ניתן ללעוס עליהן ולהשתמש בהן כמשטח של השיניים, ברור שישנה תקופת הסתגלות, האחד מסתגל מהר יותר ולשני לוקח קצת יותר זמן.
לשאלתך הנוספת, הקוביות השקופות העשויות חרסינה לא משנות את הצבע במהלך הטפול. לגבי החלפה לסמכים ממתכת תצטרך לדבר עם האורתודונט שלך.
בברכה, שנה טובה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד