חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שיניים לצמצום רווחים יולי   | 08:22 21/09/2015
יישור שיניים לצמצום רווחים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 10:48 21/09/2015
יולי היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתדוונטית.
שתי חוות הדעת שקיבלת נשמעות הגיוניות... פעמים רבות יש ליישר גם שיניים תחתונות על מנת לסגור את כל המרווחים בלסת העליונה ולעיתים ניתן לסגור אותם חלקית בלבד ואז לבצע השלמה (בפרט אם השינים קטנות בגודלן).
ההחלטה בין שתיהאופציות אינה כה פשוטה ויש לכל אפשרות יתרונות וחסרונות. אם אסכם בראשי פרקים יש לשים לב ליציבות התוצאה לאחר הטיפול, צורך בקיבוע ממושך, קו החיוך והאסתטיקה, פרופיל המטופל (כנה הוא בולט או שקוע), קו השפה, הסגר האחורי, הרגלים שונים (כמו דחיפת לשון ), מצב הלניכיים..
בקיצור, בלי בדיקה קלינית מעמיקה וסקירת כל היתורנות והחסרונות- לא נוכל להמליץ לך על איזו מבין שתי האפשרויות להחליט.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד